DESTRUCTION AND APPROPRIATION OF CULTURAL HERITAGE

Автор: grupa autora
Издавач: Službeni glasnik | Јазик: Srpski | Година: 2023
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 180 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1358 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product DESTRUCTION AND APPROPRIATION OF CULTURAL HERITAGE

Категорија:
ИСБН: 978-86-519-2762-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “DESTRUCTION AND APPROPRIATION OF CULTURAL HERITAGE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in