Детски терапевтски приказни и игри

Оригинален наслов: Детски терапевтски приказни и игри | Бр. на страни: 76 | Димензии: 21 | Корица: тврда

Оваа книга не поседува магично упатство за тоа како да станете најдобар родител во десет чекори, туку сосема спротивното. Ви помага да се присетите на тоа повторно да се биде дете и низ таа призма да се почувствуваат тие исти пулсирања, надежи и проблеми со кои се соочува едно дете и во исто време да успеете да ги совладате препреките со мудроста и мислата на возрасен.

Цена: 450 ден

1 на залиха

Спореди
Продавач Меѓународен центар за славјанска просвета

Report an abuse for product Детски терапевтски приказни и игри

Категорија:
ИСБН: 978-608-4689-39-3

Меѓународен центар за славјанска просвета

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Детски терапевтски приказни и игри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in