Девет совршени туѓинци

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: Nine Perfect Strangers | Бр. на страни: 440 | Димензии: 145/205 | Корица: тврда

Дали десет дена во здравствено одморалиште навистина можат да ве променат засекогаш?

Овие девет совршени туѓинци наскоро ќе го откријат тоа...

Девет луѓе се наоѓаат во оддалечено здравствено одморалиште. Некои се тука за да ослабат, некои за да си го рестартираат животот, а некои се тука од причини што не можат да си ги признаат ниту самите на себе. Среде луксузното опкружување на одморалиштето, среде сесиите по сосредоточеност и медитација, за брзо време сфаќаат дека овие десет дена можат да испаднат пресвртница во нивните животи. Но, никој од нив не може ни да си замисли колкав предизвик ќе бидат десетте дена што им претстојат.

Лијан Моријарти е австралиска писателка и авторка на седум романи – меѓународни бестселери, вклучително и на бестселерите на „Њујорк тајмс“: Тајната на сопругот, Големи мали лаги и Вистински лудо виновни. Нејзините книги ги читаат над четиринаесет милиони читатели низ светот, вклучително и еден милион читатели во Австралија

Цена: 480 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Девет совршени туѓинци

Категории: ,
ИСБН: 978-608-267-243-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Девет совршени туѓинци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in