Девојчето на гребенот

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: The girl on the cliff | Бр. на страни: 463 | Димензии: 20 CM | Корица: мека

Ова е приказна во која љубовта се чувствува во секој збор и реченица...Толку емоции на секоја страница...
Ретки се книгите во кои можеш да бидеш дел од ликовите, да учествуваш и ја обликуваш приказната со сопствена имагинација.Роман за сите времиња и сите генерации - едноставна и толку совршена!
Книга која ќе остане покрај тебе...засекогаш!
Маестрално патување низ минатото, човечноста и несебичната љубов. Ова е приказна која потврдува дека, само безусловната љубов може да ги надмине сите животни препреки.
Способност да го преживееш најтешкото, а да го подариш највредното
Го сакаш секој нејзин збор...се вљубуваш во секој нејзин лик...уживаш во секоја минута... читајќи ја!
Рангирано 5.00 од 5 според 11 рејтинзите на корисниците
(11 оценки на корисници)

Цена: 680 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Девојчето на гребенот

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0401-4

11 оценки за Девојчето на гребенот

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Фросина Трајковиќ (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anastasija Donchevska (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Nevenka Simovska (верификуван корисник)

 8. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 9. Rated 5 out of 5

  Vesna Pesheva Jankovski (верификуван корисник)

 10. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 11. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in