Dhoma e argëtimit

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Shqip | Година: 2009
Оригинален наслов: Dhoma e argëtimit | Бр. на страни: 6 | Димензии: 215x280 | Корица: /

Zbavitja vazhdon me katër libra të rinj me ilustrime nga ky edicion. Me këto ngjyra do të merrni dhuratë një furçë dhe fletë të shpuara ilustrimesh. Secili prej gjashtë vizatimeve ngjyroset në mënyrë që me furçën e ujit zgjidhet një nga gamat e ngjyrave të parashikuara në pjesën e sipërme të fletës. Ky edicion ka katër tituj: Zbavitje, Market, Sallë për vallëzim dhe Plazh.

Цена: 58 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Dhoma e argëtimit

Категорија:
ИСБН: 978KK00589

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Dhoma e argëtimit”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in