Џон Чемберс и начинот на Циско

Издавач: Нампрес | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: Џон Чемберс и начинот на Циско : водење низ нестабилност Вотерс, Џон К. | Бр. на страни: 200 | Димензии: Б4 | Корица: /

Џон Чемберс и начинот на Циско : водење низ нестабилност Вотерс, Џон К.

Цена: 800 ден 400 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Нампрес

Report an abuse for product Џон Чемберс и начинот на Циско

Категорија:
ИСБН: ISBN - 978-608-251-070-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Џон Чемберс и начинот на Циско”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in