Дигитална тврдина

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Digital Fortress | Бр. на страни: 407 | Димензии: 140 х 200 | Корица: мека

Убедлива приказна за измамата и предавството во најтајната и најмоќна владина организација, Агенцијата за национална безбедност. Браун ја заматува границата меѓу доброто и злото доволно за да ги воодушеви и патриотите и параноиците подеднакво.
Рангирано 4.9090909090909 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(11 оценки на корисници)

Цена: 450 ден 383 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Дигитална тврдина

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-049-8

11 оценки за Дигитална тврдина

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Ристо Пејков (верификуван корисник)

 4. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 5. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 6. Rated 5 out of 5

  kristina mirceska (верификуван корисник)

 7. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 8. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

  Nezamenliv tehno-triler

 9. Rated 4 out of 5

  Sonja Gjurevska (верификуван корисник)

  Лично ми беше досадна, можеби затоа што темата на книгата не ме интересира (како темите кои се присутни во другите книги на Браун – патувања, недокажани теории, мистерии и сл. )

 10. Rated 5 out of 5

  Слаѓан Бишковски (верификуван корисник)

 11. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Ќе има ли нови примероци, одамна ја барам да ја купам и неможам да ја најдам.

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in