Дигитална тврдина

Издавач: Магор | Јазик: Македонски | Година: 2011
Оригинален наслов: Digital Fortress | Бр. на страни: 407 | Димензии: 140 х 200 | Корица: мека

Убедлива приказна за измамата и предавството во најтајната и најмоќна владина организација, Агенцијата за национална безбедност. Браун ја заматува границата меѓу доброто и злото доволно за да ги воодушеви и патриотите и параноиците подеднакво.
Рангирано 4.9090909090909 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Магор

Report an abuse for product Дигитална тврдина

Категорија:
ИСБН: 978-608-223-049-8

Questions and Answers

You are not logged in