Digitalne telekomunikacione mreže : sinhronizacija SDH mreža

Автор: Radoslav Simić
Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2005
Оригинален наслов: Digitalne telekomunikacione mreže : sinhronizacija SDH mreža | Бр. на страни: 282 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 803 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Digitalne telekomunikacione mreže : sinhronizacija SDH mreža

Категорија:
ИСБН: 86-7466-198-X

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Digitalne telekomunikacione mreže : sinhronizacija SDH mreža”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in