Дилан пишува поема

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: /
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 24 | Димензии: 20 x 21 цм | Корица: мека

Коефициентот на интелигенција не се базира само на неговите оцени, туку и на развојот на разбирањето на детето, расудувањето и донесувањето добри одлуки. Нашиот мозок добива огромно количество иноформации на ден. Но самото добивање информации не не' прави интелигентни, ниту го зголемува коефициентот на интелигенција на кој било начин. Треба да се научи како да се разбираат, аналицираат, поврзуваат и користат информациите на најдобар можен начин. За оваа намена ви ја претставуваме оваа сликовница која ќе помогне во зголемувањето на коефициентот на интелигенција кај детето, на основно ниво.

Цена: 80 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Дилан пишува поема

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-504-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Дилан пишува поема”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in