ДИМИТАР ИЛИЕВСКИ ЛЕГЕНДА НА МАКЕДОНСКИОТ ШАХ

Издавач: БАТА ПРЕСС | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 226 | Димензии: 21 | Корица: мека

ШАХОТ ИНТЕЛЕКТУАЛЕН И ЕМОТИВЕН КРВОТОК НА ЧОВЕКОТ

Цена: 300 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач БАТА ПРЕСС

Report an abuse for product ДИМИТАР ИЛИЕВСКИ ЛЕГЕНДА НА МАКЕДОНСКИОТ ШАХ

Категорија:
ИСБН: 978-608-253-037-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ДИМИТАР ИЛИЕВСКИ ЛЕГЕНДА НА МАКЕДОНСКИОТ ШАХ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in