Длабоко во темнината

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: In the dark | Бр. на страни: 445 | Димензии: 21 см | Корица: мека

Изолирана планинска куќа. Совршено место за да побегнеш од сѐ и да одмориш малку. Толку изолирано место што никој никогаш нема да те најде. Ветувањето за луксузен одмор во спа центар во дива природа спојува осум среќни гости на едно место. Но ништо не е онака како што очекувале. Кога опасна бура им оневозможува секаков контакт со надворешниот свет, гостите почнуваат да стравуваат дека ова не е одмор. Туку замка. Секој од нив има тајна. Секој има нешто што го крие. И сега, кога темнината полека се спушта, сите имаат од што да се плашат… а најмногу еден од друг. Кога дознаваат за исчезнатата група луѓе, еден детектив и еден експерт за спасување мораат да се соочат со бруталните временски услови на планината за да ги најдат. Но дури ни тие двајца не се свесни колку е драгоцена секоја минута. Затоа што стрелката на часовникот врти, а гостите на Форест Шедоу умираат еден по еден. За нив, преживувањето станува морничава игра како од книга на Агата Кристи.
Рангирано 5.00 од 5 според 1 рејтингот на корисниците
(1 оценка на корисник)

Цена: 490 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Длабоко во темнината

Категории: ,
ИСБН: 978-608-260-104-5

1 оценка за Длабоко во темнината

  1. Rated 5 out of 5

    Слаѓан

    Одличен психолошки трилер, се чита многу брзо, со интересни
    пресврти во дејството!

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in