Дневникот на едно смотано девојче 9

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Дневникот на едно смотано девојче 9 - Приказни од една не-толку-смотана прчла | Бр. на страни: 376 | Димензии: 23 | Корица: мека

Новиот дневник на вашата омилена смотаница!!!

Тотална катастрофа!!! Злобната девојка Мекензи го украде дневникот на Ники! Што ако им ги каже на сите најскришните тајни на Ники?! Но, читањето на дневникот на Ники не е единственото нешто за коешто се интересира Мекензи. Подгответе се за пресврт во Дневниците на едно смотано девојче, затоа што Мекензи го презема нејзиниот дневник и раскажува сe за својот гламурозно-популарен живот!

Што мисли всушност пчелата матица за Ники и за нејзините смотани пријатели?

Цена: 250 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Дневникот на едно смотано девојче 9

Категории: ,
ИСБН: 978-608-208-628-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Дневникот на едно смотано девојче 9”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in