Добредојде во Дијализија

Издавач: Блесок | Јазик: Македонски | Година: 2002
Оригинален наслов: Dobrodošli v Dializiju | Бр. на страни: 74 | Димензии: 200х140 | Корица: /

Записи од Давид Шаламун, со фотографии од Мета Кресе.

Цена: 99 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Блесок

Report an abuse for product Добредојде во Дијализија

Категорија:
ИСБН: 9989-928-35-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Добредојде во Дијализија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in