Долга летна ноќ

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Summers' lease | Бр. на страни: 362 | Димензии: 21 | Корица: мека

И, навистина, ништо друго не беше важно. Минатото беше вовед, а иднината неиспишана. Не можеа да бараат повеќе од тоа.
Комо, Италија
Во текот на жешкото лето, напнато пријателство набрзо прераснува во силна привлечност, а потоа и во жешка пламена страст. Но, Сем и Ческа не можат вечно да се кријат од реалноста... Додека нивните различни светови се судираат, тие се соочуваат со изборот – дали нивната љубов е само летна романса или би можела да преживее и најстудена зима?

Цена: 483 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Долга летна ноќ

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0705-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Долга летна ноќ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in