Дом на коски

Издавач: ПНВ Публикации | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Casa delle ossa | Бр. на страни: 58 | Димензии: 21 | Корица: /

Збирка поезија од швајцарската авторка Приска Агустони во превод на Наташа Сарџоска

Цена: 290 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач ПНВ Публикации

Report an abuse for product Дом на коски

Категорија:
ИСБН: 978-608-265-029-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Дом на коски”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in