Don Quixote – Miguel de Cervantes (Porcelain mug)

Автор: Publikum Art
Издавач: Publikum Art | Јазик: / | Година: 2014
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 0 | Димензии: 0 | Корица: /

High quality porcelain mug

Capacity: 300 ml

Color: Pure White

Natural, Lead-Free Non-Scrapable Colours

Dishwasher and Microwave Safe

Packed in eco-friendly carton box

Цена: 349 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач ИКОНА

Report an abuse for product Don Quixote – Miguel de Cervantes (Porcelain mug)

Категорија:
ИСБН: 9786080000000

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Don Quixote – Miguel de Cervantes (Porcelain mug)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in