Другарска азбука

Издавач: Готен | Јазик: Македонски | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 0 | Димензии: / | Корица: /

Овие стихови носат здив на свежина во однос на она што претставува современо видување на нештата од страна на денешните деца - нивниот љубопитен однос кон достигнувањата на техниката, нивното брзо вклопување на ритамот на современиот живот, комбинацијата на достигнувањата на современиот технолошки напредок со архетипските и бајковни елементи од светот на детската фантазија.

Цена: 200 ден

50 на залиха

Спореди
Продавач Готен

Report an abuse for product Другарска азбука

Категорија:
ИСБН: 978-608-4625-16-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Другарска азбука”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in