Другата жена

Издавач: Сакам Книги | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: The other woman | Бр. на страни: 350 | Димензии: 21 | Корица: /

Подготви се да ја запознаеш другата жена: нема нешто што не е подготвена да направи за да те тргне од нејзиниот син… Емили е убедена дека Адам е совршениот; човекот што мислела дека никогаш нема да го запознае. Но во сенките демне ривалка, жена која има длабока врска со човекот кој таа го сака. Емили го одбира Адам, но не ја одбира неговата мајка Пами. Сите знаат дека секоја мајка би направила буквално сè за својот син и Емили сега ќе дознае колку далеку е подготвена да оди Пами за да го добие тоа што го сака, а тоа е: Емили засекогаш да исчезне од животот на Адам. Другата жена е заразен, брз психолошки трилер за деструктивната врска меѓу една жена, човекот што го сака и неговата страшно манипулативна мајка.

Цена: 440 ден

8 на залиха

Спореди
Продавач Сакам Книги

Report an abuse for product Другата жена

Категорија:
ИСБН: 978-608-260-014-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Другата жена”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in