Dugi kadrovi

Издавач: Bulevar | Јазик: Srpski | Година: 2012
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 93 | Димензии: 20 cm | Корица: тврда

Inteligentna i sveobuhvatna studija o najdužim kadrovima u istoriji filma.

Цена: 430 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Dugi kadrovi

Категорија:
ИСБН: 978-86-86431-09-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Dugi kadrovi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in