Dva zavetna naroda : Rusi i Srbi

Издавач: Catena Mundi | Јазик: Srpski | Година: 2022
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 78 | Димензии: 22 cm | Корица: /

Nova studija Slobodana Antonića otkriva zašto vekovima traje suštinsko nerazumevanje Zapada za istoriju i identitet Rusa i Srba.

Цена: 525 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Dva zavetna naroda : Rusi i Srbi

Категорија:
ИСБН: 978-86-6343-168-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Dva zavetna naroda : Rusi i Srbi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in