Дваесет и четири часа

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Дваесет и четири часа | Бр. на страни: 236 | Димензии: 23 | Корица: мека

Ова е приказна за луѓето кои по разочарувањето во љубовта им се посветиле на своите кариери, мислејќи дека за нив животот е завршен, но се излажале… Новите љубови и пријателства како да ги чекале нив да ги подотворат вратите и да ги пуштат да влезат внатре, да им ги стоплат срцата и да им ги разгалат душите. Ако ги следите судбините на: Бојана, Виктор, Марта, Петар, Ирена и Оливер, ќе се уверите дека животот секогаш дава втора шанса само треба да ја препознаете.

Цена: 300 ден

6 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Дваесет и четири часа

Категории: , ,
ИСБН: 978-608-262-042-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Дваесет и четири часа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in