Две и пол сестри

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2015
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 292 | Димензии: 135x200 | Корица: мека

Неверството на брачниот партнер е проклетство кое подмолно се вовлекува во темелите на семејната хармонија, а потоа отворено и катастрофално го уништува сетo она што се создавало со љубов, со верност и надеж за среќна иднина. Но, неверството не е крај на животот. Таа мисла остава место во сите срца за нова светлина на постоењето, за нов почеток. Ете, токму затоа ја обожувам едноставната, лесна, а воедно многу силна нарација на авторката Милијана Павловска…

Рангирано 5 од 5 според 4 рејтинзите на корисниците
(3 оценки на корисници)

Цена: 300 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Две и пол сестри

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-794-0

3 оценки за Две и пол сестри

 1. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

  Одличен роман. Се чита во еден здив. Павлина.

 2. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

 3. Rated 5 out of 5

  Anonymous (верификуван корисник)

Додади оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in