Двојна игра

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2019
Оригинален наслов: Playing away | Бр. на страни: 391 | Димензии: 20 см | Корица: мека

Кони е во брак една година со нежниот и прекрасен Лук. Мислеше дека не би можела да биде посреќна. Но, таа штотуку го запозна Џон Хардинг. Замислете го најсекси мажот кој постои. Тој е забавен, убав, полн со самодоверба. Но, исто така е безобразен и бескрупулозен. Џон Хардинг е единствената закана која може да го уништи мирот на Кони. Дали таа може да му одолее… Игра против сите правила, си игра со оган! Двојна игра е приказна што ќе ве натера да се чувствувате како да изневерувате без да имате афера.

Цена: 450 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Двојна игра

Категории: ,
ИСБН: 978-608-262-033-6

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Двојна игра”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in