Džudo – nauka i praksa

Автор: /
Издавач: Data status | Јазик: Srpski | Година: 2017
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 342 | Димензии: 29 cm | Корица: /

Knjigu "Džudo - nauka i praksa" uredili su Patrik Drid i Ivan Todorov, na njoj je radilo 29 eminentnih stručnjaka iz oblasti

Цена: 809 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Džudo – nauka i praksa

Категорија:
ИСБН: 978-86-7478-488-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Džudo – nauka i praksa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in