Една мала грешка

Издавач: ФЕНИКС | Јазик: Македонски | Година: 2021
Оригинален наслов: One little mistake | Бр. на страни: 412 | Димензии: 20 см | Корица: /

Вики Сигрејв е благословена: три убави деца, успешен и доминантен сопруг, одлични пријатели и работа што ја сака. Кога таа носи одлука во дел од секундата, со која ризикува сѐ што ѝ е скапоцено, постои само една личност на која таа ѝ верува доволно за да ѝ се довери. Но, Вики ќе сфати дека е доволна само една грешка за да изгуби сѐ.
Ако сте невнимателни со оние што ги сакате, не заслужувате да ги имате...

ЧИТАТЕЛИТЕ СЕ ОПСЕДНАТИ СО КНИГАТА ЕДНА МАЛА ГРЕШКА!
„Неверојатно брз пресврт со шокантна завршница!“
„Ме држеше обземена до последниот збор!“
„Полна со пресврти, ќе ве натера да погодувате каков е крајот!“

ЕДНА МАЛА ГРЕШКА е неизвесен, возбудлив психолошки трилер за мрачната страна на пријателството и за тоа на што сѐ сте подготвени за да ги зачувате вашите тајни. Совршен роман за љубителите на книги исполнети со психолошка неизвесност.

„Пресврт што ме држеше будна цела ноќ. Оваа книга ќе ја натера секоја жена да ja погледне својата најдобра пријателка со СОМНЕЖ.“
– Џејн Кори, авторка на книгата My Husband’s Wife

Цена: 499 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач ФЕНИКС

Report an abuse for product Една мала грешка

Категории: ,
ИСБН: 978-9989-33-809-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Една мала грешка”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in