Една минута за себе

Издавач: Издавачки центар ТРИ | Јазик: Македонски | Година: 2004
Оригинален наслов: The one minute for myself | Бр. на страни: 107 | Димензии: 19см | Корица: /

Доктор Спенсер Џонсон, кој со своите бестселери Менаџер за една минута и Трговец за една минута им помогна на милиони, сега ја објаснува тајната на единствениот и најважниот елемент на деловниот и личниот успех - вашето јас. Користејќи ги посебните методи на едноминутната програма, позната ширум светот, можете:
ДА ГО НАМАЛИТЕ СТРЕСОТ
ДА НАЈДЕТЕ НОВА ЕНЕРГИЈА
ДРАСТИЧНО ДА ГО ПОПРАВИТЕ ЛИЧНИОТ НАСТАП
ДА ПРЕСТАНЕТЕ ДА ГО ТРОШИТЕ ВРЕМЕТО НА БЕС И КАЕЊЕ
ДА РАЗВИЕТЕ ПОПОЗИТИВНИ ДЕЛОВНИ ОДНОСИ

Едноминутно ремек-дело!

Цена: 200 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Издавачки центар ТРИ

Report an abuse for product Една минута за себе

Категорија:
ИСБН: 9989-153-15-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Една минута за себе”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in