Една од оние ноќи во Малибу

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2018
Оригинален наслов: One of those Malibu nights | Бр. на страни: 448 | Димензии: / | Корица: мека

Тоа беше само една од оние ноќи во Малибу, темна како прекривка од кадифе, кремави бранови кои се уриваа на брегот… Но, кога приватниот истражувач Мек Рeјли го слушна крикот на една жена меѓу звуците на брановите, неговиот едноставен животен стил засекогаш се смени. Една прекрасна, но вознемирена жена стоеше на вратата од една убава куќа на плажата. Во раката држеше пиштол, директно вперен кон него… Мек, едвај, го избегна куршумот. Која е таа жена? Полна со описи кои се заштитен знак на Елизабет Адлер, заверите и неверојатните ликови, Една од оние ноќи во Малибу е книга која се чита во еден здив.

Цена: 350 ден

9 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Една од оние ноќи во Малибу

Категории: ,
ИСБН: 978-9989-32-988-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Една од оние ноќи во Малибу”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in