Преглед на кошничка “Дизајн за вистинскиот свет: човекова екологија и општествени промени” e додадена во Вашата кошничката

Едноставна вистина за љубовта

Издавач: Арс ЛИБРИС | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: The simple truth about love | Бр. на страни: 144 | Димензии: 135x135 | Корица: /

Што уште останало недоречено во врска со љубовта? Дозволете му на Бредли Тревор Грив да ги сумира вековните обиди да се истражи ова, на сите нам познато, чувство и ви ја објасни самата суштина на љубовта, на начин кој ќе ви го допре срцето.

Цена: 199 ден

20 на залиха

Спореди
Продавач Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Едноставна вистина за љубовта

Категорија:
ИСБН: 978-608-229-689-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Едноставна вистина за љубовта”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in