Едноставна вистина за љубовта

Publisher: Арс ЛИБРИС | Language: Македонски | Year: 2014
Original title: The simple truth about love | Num. of pages: 144 | Dimensions: 135x135 | Cover: /

Што уште останало недоречено во врска со љубовта? Дозволете му на Бредли Тревор Грив да ги сумира вековните обиди да се истражи ова, на сите нам познато, чувство и ви ја објасни самата суштина на љубовта, на начин кој ќе ви го допре срцето.

Price: 199 ден

20 in stock

Compare
Sold By Арс ЛАМИНА

Report an abuse for product Едноставна вистина за љубовта

Category:
SKU: 978-608-229-689-0

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Едноставна вистина за љубовта”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Questions and Answers

You are not logged in