Едукативно новогодишно пакетче 1

Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Едукативно новогодишно пакетче 1 | Бр. на страни: 1 | Димензии: 1 | Корица: тврда

За умни дечиња – подарете Новогодишни пакетчиња.

Во пресрет на новогодишните празници, да ги израдуваме нашите најмили со Новогодишно Едукативно пакетче.

Содржина:

Новогодишна сликовница

Едукативна книга на анг. јазик Сложувалка мала 3Д Сложувалка голема Сунѓерести коцки за редење Дрвени боички мали Молив со украс Детски печат Метро за мерење висина Украси за нижење Ева пена светкава Деко лист шарен Шаблон мал за цртање Пенкало украсно Новогодишна капа Новогодишна честитка

Цена: 249 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Едукативно новогодишно пакетче 1

Категорија:
ИСБН: /,,

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Едукативно новогодишно пакетче 1”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in