Преглед на кошничка “Кити и спасувањето на месечеватата светлина” e додадена во Вашата кошничката

Едукативно помагало – Стотки, десетки, единици

Автор: /
Издавач: ТРИМАКС | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Едукативно помагало - Стотки, десетки, единици | Бр. на страни: 1 | Димензии: 16*12 | Корица: /

Едукативно помагало за дечиња од 4 до 8 годишна возраст, за полесно учење на стотките, десетките и единиците. Испечатено на подебел картон.

 

Цена: 40 ден

38 на залиха

Спореди
Продавач ТРИМАКС

Report an abuse for product Едукативно помагало – Стотки, десетки, единици

Категорија:
ИСБН: 13

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Едукативно помагало – Стотки, десетки, единици”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in