Егзибиционистот

Издавач: КУЛТУРА | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 280 | Димензии: 20 | Корица: мека

Колку далеку може да оди вистински потчинетата романса? Аби и Натаниел ги шират своите ограничувања како што продолжува најпродаваниот серијал на Њујорк Тајмс.

Кога Аби Вест ги открива своите желби како потчинета одеднаш се чувствува како да е повторно родена. Но во последно време нејзиниот доминантен сопруг не е оној Господар кој што и ја исполнува секоја нејзина страст. Аби наскоро почнува да мечтае за нешто друго…

Цена: 350 ден

10 на залиха

Спореди
Продавач Култура

Report an abuse for product Егзибиционистот

Категорија:
ИСБН: 978-9989-32-831-2

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Егзибиционистот”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in