Elektrotehnika : Zbirka rešenih ispitnih zadataka

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2000
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 376 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 387 ден

Спореди

Report an abuse for product Elektrotehnika : Zbirka rešenih ispitnih zadataka

Категорија:
ИСБН: 86-7466-025-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Elektrotehnika : Zbirka rešenih ispitnih zadataka”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *