Elektrotehnika

Автор: Zvonko Sajfert
Издавач: Tehnički fakultet Mihajlo Pupin u Zrenjaninu | Јазик: Srpski | Година: 2007
Оригинален наслов: Elektrotehnika | Бр. на страни: 239 | Димензии: 24 | Корица: /

/

Цена: 560 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Elektrotehnika

Категорија:
ИСБН: 978-86-7672-094-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Elektrotehnika”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in