Elementi elektronike : diode, tranzistori i operacioni pojačavači

Автор: Vujo Drndarević
Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2014
Оригинален наслов: Elementi elektronike : diode, tranzistori i operacioni pojačavači | Бр. на страни: 279 | Димензии: 24 | Корица: /

/

Цена: 872 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Elementi elektronike : diode, tranzistori i operacioni pojačavači

Категорија:
ИСБН: 978-86-7466-512-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Elementi elektronike : diode, tranzistori i operacioni pojačavači”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in