Elementi veštačke inteligencije

Автор: Ivana Berković
Издавач: Tehnički fakultet Mihajlo Pupin u Zrenjaninu | Јазик: Srpski | Година: 2003
Оригинален наслов: Elementi veštačke inteligencije | Бр. на страни: 213 | Димензии: 25 cm | Корица: /

/

Цена: 699 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Elementi veštačke inteligencije

Категорија:
ИСБН: 86-80711-57-8

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Elementi veštačke inteligencije”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in