Energetski pretvarači : zbirka rešenih ispitnih zadataka

Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2003
Оригинален наслов: Energetski pretvarači : zbirka rešenih ispitnih zadataka | Бр. на страни: 175 | Димензии: 25 cm | Корица: /

/

Цена: 1465 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Energetski pretvarači : zbirka rešenih ispitnih zadataka

Категорија:
ИСБН: 86-7466-102-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Energetski pretvarači : zbirka rešenih ispitnih zadataka”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in