English macedonian Phrase Book

Издавач: Зозе Мургоски-Скопје | Јазик: Македонски | Година: 2008
Оригинален наслов: Англиско македонски разговорник | Бр. на страни: 34 | Димензии: 17cm | Корица: мека

Патувате? Излегувате? Телефонирате? Во вакви и други секојдневни ситуации овој прирачник ќе ви помогне успешно да комуницирате на англиски, односно македонски јазик.

Цена: 150 ден

18 на залиха

Спореди
Продавач КупиКнига

Report an abuse for product English macedonian Phrase Book

Категорија:
ИСБН: 9989-651-03-5Х

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “English macedonian Phrase Book”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in