Estetika muzike : modeli, metode i epistemologije u modernoj i savremenoj muzici i umetnostima

Издавач: Orion Art | Јазик: Srpski | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 397 | Димензии: 24 cm | Корица: /

Цена: 1566 ден

Спореди
Продавач MC MOST New

Report an abuse for product Estetika muzike : modeli, metode i epistemologije u modernoj i savremenoj muzici i umetnostima

Категорија:
ИСБН: 978-86-6389-036-7

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Estetika muzike : modeli, metode i epistemologije u modernoj i savremenoj muzici i umetnostima”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in