Фарма – Водич Во Авантури

Автор: /
Издавач: Просветно дело | Јазик: Македонски | Година: 2013
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: / | Димензии: / | Корица: тврда

Краток опис: Тродимензионална сликовница со прозорчиња. Влезете во светот на домашните животни и уживајте во оваа авантура. На крајот од сликовницата за највештите фармери - изненадување тродимензионален трактор.

Цена: 595 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Просветно Дело АД Скопје

Report an abuse for product Фарма – Водич Во Авантури

Категории: ,
ИСБН: 7100300

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Фарма – Водич Во Авантури”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in