Фенг Шуи – сет

Автор: //
Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2009
Оригинален наслов: Фенг Шуи – сет | Бр. на страни: 191 | Димензии: 240x240 | Корица: /

Фенг Шуи, мудроста на живеењето кај Источните народи, служи за постигнување на хармонија со околината и зграпчување на позитивната енергија. Сетот содржи една илустрирана книга во боја, еден компас, една багуа, едно метро од фенг шуи и две монети од и Чинг.

Цена: 990 ден

4 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Фенг Шуи – сет

Категорија:
ИСБН: 978KK00061

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Фенг Шуи – сет”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in