Fiksni bežični pristup : tehnologije, principi projektovanja i tehnoekonomska analiza

Автор: Dukić, Miroslav
Издавач: Akademska misao | Јазик: Srpski | Година: 2006
Оригинален наслов: Fiksni bežični pristup : tehnologije, principi projektovanja i tehnoekonomska analiza | Бр. на страни: 189 | Димензии: 24 cm | Корица: /

/

Цена: 525 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач MC MOST

Report an abuse for product Fiksni bežični pristup : tehnologije, principi projektovanja i tehnoekonomska analiza

Категорија:
ИСБН: 86-7466-245-5

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Fiksni bežični pristup : tehnologije, principi projektovanja i tehnoekonomska analiza”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in