ФИЛОЗОФИ УТЕШИТЕЛИ втор дел Аристотел

Издавач: ТАБЕРНАКУЛ | Јазик: Македонски | Година: 2014
Оригинален наслов: ФИЛОЗОФИ УТЕШИТЕЛИ втор дел Аристотел | Бр. на страни: 192 | Димензии: 23 см | Корица: /

Во рамки на едицијата „Темелници“ излезе и вториот том на „Филозофи утешители“ (книга во која се обработува филозофијата на Аристотел)

Цена: 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Табернакул

Report an abuse for product ФИЛОЗОФИ УТЕШИТЕЛИ втор дел Аристотел

Категорија:
ИСБН: 978-608-210-398-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “ФИЛОЗОФИ УТЕШИТЕЛИ втор дел Аристотел”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in