Financial Accounting: A User Perspective

Издавач: Cengage Learning | Јазик: English | Година: 2007
Оригинален наслов: Financial Accounting: A User Perspective | Бр. на страни: 603 | Димензии: 26x21 | Корица: /

Designed to help curb international leakage, the AISE features scrambled end-of-chapter material for Chapters 1-4.

Цена: 2499 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Академска Книга

Report an abuse for product Financial Accounting: A User Perspective

Категорија:
ИСБН: 9780324374650

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Financial Accounting: A User Perspective”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in