Фламенко утопија

Издавач: ПНВ Публикации | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Фламенко утопија | Бр. на страни: 45 | Димензии: 18 | Корица: /

Збирка поезија од Надија Реброња во препев на Искра Пенева

Цена: 190 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач ПНВ Публикации

Report an abuse for product Фламенко утопија

Категорија:
ИСБН: 978-608-265-015-9

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Фламенко утопија”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in