Фокусираност – незабележлив двигател на исклучителноста

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2017
Оригинален наслов: Focus the hidden driver of excellelce | Бр. на страни: 414 | Димензии: 21 | Корица: мека

Од авторот на Емоционална интелигенција!

Цена: 678 ден 540 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Фокусираност – незабележлив двигател на исклучителноста

Категорија:
ИСБН: 978-608-10-0540-0

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Фокусираност – незабележлив двигател на исклучителноста”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in