ФОРМИ – налепници

Издавач: Едука Мак | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: ФОРМИ - налепници | Бр. на страни: 20 | Димензии: 22х22 | Корица: /

Илустрирана сликовница со налепници за изучување на геометриските форми. Наменета за деца над 3 годишна возраст.

Цена: 220 ден

3 на залиха

Спореди
Продавач Едука Мак

Report an abuse for product ФОРМИ – налепници

Категорија:
ИСБН: 978-608-4737-58-

Questions and Answers

You are not logged in