Фото архива на Антоние Николовски за македонските зографи од крајот на ХIX и почетокот на XX век

Издавач: Каламус | Јазик: Македонски | Година: 2020
Оригинален наслов: Фото архива на Антоние Николовски за македонските зографи од крајот на ХIX и почетокот на XX век | Бр. на страни: 318 | Димензии: 30 | Корица: /

Цена: 2500 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Каламус

Report an abuse for product Фото архива на Антоние Николовски за македонските зографи од крајот на ХIX и почетокот на XX век

Категории: , , ,
ИСБН: 978-608-4768-23-4

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Фото архива на Антоние Николовски за македонските зографи од крајот на ХIX и почетокот на XX век”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in