Фред е најдобар

Издавач: Топер | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: / | Бр. на страни: 24 | Димензии: 20 x 21 см | Корица: мека

Коефициентот на интелигенција не се базира само на неговите оцени, туку и на развојот на разбирањето на детето, расудувањето и донесувањето добри одлуки. Нашиот мозок добива огромно количество иноформации нбаа ден. Но самото добивање информации не не' прави интелигентни, ниту го зголемува коефициентот на интелигенција на кој било начин. Треба да се научи како да се разбираат, аналицираат, поврзуваат и користат информациите на најдобар можен начин. За оваа намена ви ја претставуваме оваа сликовница која ќе помогне во зголемувањето на коефициентот на интелигенција кај детето, на основно ниво.

Цена: 80 ден

5 на залиха

Спореди
Продавач Топер

Report an abuse for product Фред е најдобар

Категорија:
ИСБН: 978-608-208-504-3

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Фред е најдобар”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in