Ѓаволот дојде по своето

Издавач: Матица Mакедонска | Јазик: Македонски | Година: 2016
Оригинален наслов: Eldvittnet | Бр. на страни: 461 | Димензии: 20 cm | Корица: /

Една девојка е убиена. Друга исчезнала. Флора Хансе тврди дека видела сѐ. Инспекторот Јона Лина не знае дали да ѝ верува...

Цена: 600 ден 490 ден

Распродадено

Извести ме кога производот ќе биде на залиха

Спореди
Продавач Матица

Report an abuse for product Ѓаволот дојде по своето

Категории: ,
ИСБН: 978-608-10-0499-1

Оценки

Сѐ уште нема оценки.

Koментирајте први за “Ѓаволот дојде по своето”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Questions and Answers

You are not logged in